Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fumirossi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Kezd betegeskedni az 5-6 éves Air 2-m és arra gondoltam, vennék egy iPad Pro 11 + Magic Keyboard kombót.
    Tényleg képes kiváltani a laptopot? Mert abban az esetben nem tartanék fenn továbbra is két eszközt. Amire kéne a tartalomfogyasztás mellett: Office csomag, családi videók és képek szerkesztgetése. Ha úton vagyok esetleg játék.

    Nem akarok Macbook Airt, mert nekem inkább egy tablet kéne, amin tudok dolgozni is, nem pedig egy könnyen hordozható laptop. Ezért is érzem úgy, hogy a 11 kell nekem és nem a 12.9.

    Az Air 2 cellular. Érdemes lehet a Proból is inkább ilyet néznem? Hiszen a laptopomat jelenleg is egy zsebwifivel használom.

    Ha az USA-ból hazaköltöző ismerősömmel hozatok egyet, annak milyen korlátai lehetnek? Gondolok itt elsősorban a mobilinternet hálózat használhatóságára. Nyilván a hálózati adapter cserés. Illetve gondolom abban az esetben nem, ha lehet cserélni az EU-villásdugóra. Lehet ilyet külön kapni?
    Egyéb, amit számításba kell venni?

  • fumirossi

    csendes tag

    válasz #05304832 #29631 üzenetére

    Köszi mindenkinek a tanácsokat.

    Szóval én nem alap szinten kezelem az Office-t, amit az iPaden biztosan nem tudnék, de arra ott a Win laptop, két monitorral. Viszont nem szeretem naponta ide-oda hurcolni. Nap közben rendszeresen előveszem az iPadet is. Skype, vagy Teams meetingek, stb, mert az viszont a laptopon nem jó. Bedugom az Air Podsot és jobban hallok, jobb kamera, ilyesmi.

    Egyébként próbáltam már az Office-t iPadOS-en. Nyilván korlátos, de egérrel egészen használható.

    Tehát irodán kívüli levelezés, szövegszerkesztés, táblázatkezelés, bemutató diasor, videóhívások, multimédia tartalom fogyasztás, képek/videók szerkesztése lenne a feladat.

    De nagyon úgy látom, hogy le akartok beszélni az iPad Proról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák