Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n0se

    tag

    válasz Male #357 üzenetére

    male, azt a sávszél profilt gondolom ők sem véglegesnek szánják, csak egyelőre azon járatják valamiért, gondolom akad dolguk most :D

    n0se

  • beteg

    őstag

    válasz Male #357 üzenetére

    nekem nem telefonáltak, amikor lejárt a hűségem. én viszont igen, 2-ről 3-ra váltottam és szerettem volna megkapni ua a kedvezményt, amit akkor kaptam volna a weboldaluk szerint, ha újra aláírok 1 évet, de úgy, hogy maradok a 2 nél. ez 2 rugó lett volna havonta. Azt mondták, hogy eeeezt neeeeem lehet! Többször főlhívtam őket és mindig mást mondtak. Egy volt fix, kedvezmény semmi nem jár. Megkötöttem a 3 megát, havi 14 ért. Erre rá két napra felhívnak, hogy látják, hogy lejárt a hűségem, nem akarok-e kedvezményt!? nabazze! de visszafogtam magam és nem küldtem el a jó... inkább mondtam, hogy DE! ok! akarok!
    jó, mondja, emelnek 2-ről 3-ra éa a köv szla-t már 12 ről fogom kapni, csak hallgassam végig a géphangot, nyomjam meg az 1-est, azzal elogadottnak tekintik a szerződést. ok.
    eltelt egy nap erre újra felhívnak, hogy látják, hogy én már kértem 3 napja a 3M -át, ezért nem tudják mégsem megadni a kedvezményt! itt anyáztam.
    szal itt hullik ki a hajam, amikor vki csititgat, hogy jaj de fain az invitel, dolgoznak ők, csak legyek türelemmel!
    és ez csak 1 a RENGETEG elmebeteg dolgaik közűl, amivel a 3 év alatt szivattak.
    az Invitel, ahogy én látom egy szedett-vedett full alkalmatlanokból álló kisegítő intézet.

    Csak futni kell!

Új hozzászólás Aktív témák