Új hozzászólás Aktív témák

  • deadhallowee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy ideje olvasgatok már magyar és angol oldalakat is és nem találtam a kérdésemre kielégítő választ. Pár napja vettem egy Motorola Defy telefont. Sajnos itthon nincs WiFi, csak egy ASUS laptopom amin van bluetooth természetesen, illetve a telefont összetudom kötni USB-n keresztül a laptoppal.
    A problémám gyökere végülis az lenne hogy market.android.com -rol szeretnék telepíteni programokat a telefonomra, aminek a módját nem tudom sajnos mert nem tudok internetet varázsolni a telóra USB kábelen vagy Bluetoothon keresztül. Összedugom a laptoppal a telefont USB kábellel, fel is ismeri, rámegyek az oldalon hogy Install, és azt írja ki hogy hamarosan telepítve lesz a készülékemen a program, azonban semmi sem történik.
    Szóval megköszönném ha valaki tudna ebben segítséget nyújtani nekem. Már az is hasznos lenne ha valaki azt el tudná mondani hogy konkrétan erről az oldalról hogyan tudok appsokat tenni a telómra, de a legjobb az az lenne ha sikerülne a laptopomba vezetékesen csatlakoztatott internetemet megosztani bluetooth-on vagy USB-n keresztül a telefonommal.

    Hú. Remélem érthetően sikerült megfogalmaznom. Köszi előre is a segítséget!

  • Brutális eb

    addikt

    válasz deadhallowee #1 üzenetére

    Szia a készülékednek van topikja kérdésed ott tedd fel.
    Legközelebb használd a keresőt a felesleges topik nyitás elkerülése végett ez zárva lesz. :R

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák