Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz kicsigeri #4491 üzenetére

    40perc volt(nekem).Beszarás kben.A fiam jött velem,nehogy rosszat csináljak,vagy összeesküvést szőjek az osztfő-vel.Kben..Jó volt,"híztam"kicsit.Mondta,h krisztián előtt minden kapu nyitva áll,írassam a legerősebb suliba,el ne kallódjon.Mondtam,h ismerem 15 éve,tom,h nem hülye,s kvra nem érdekel,h itt rajzból 4-es:),semmiből se dicséretes stb..Az csak vicc,mint a szakkörök.Mert sztem egy ált.sulinak alapokat kell,h adjon,s nem 100felé szedni(menőzésből)a gyereket.Hisz lövése se nem van még, mit szeretne(sport ok).Krisztiántól már az is szép,h elmegy,s nem wowtábor szervezésén munkálkodik.
    Tudni meg tud,én tudom,Ő tudja,s ahova megy,tudni fogják.Eddig járt suliba:Edelény,Bcsaba,Szhely,Debrecen..sose volt gondja sehol.Volt pedig 1 évig magántanuló is(gégemetszése miatt)ami abból állt,h gépezett reggeltől estig.A különbözeti vizsgán mégis 1 óra alatt végzett,mérges is voltam,mert a kocsmába vártam,s túl hamar jött:)
    -fáj a fejem-

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák