Új hozzászólás Aktív témák

  • darál0w

    Jómunkásember

    válasz Gorneck #44175 üzenetére

    leíretam a lábamrol a storyt már valakinek...bemásolom.

    Tehát...a történetbe bele tartozik az is, hogy 2 honapja volt egy bokaszalag szakadásom, ami utolag több is volt, mert elrepedt a bokám, illetve letört belőle egy darab...na most ezt németbe nem látták az orvosok...pedig röntgeneztek.

    8-án elindultam egy esküvőre németből 8 ora munka után, levezettem 15 orát, köszönhetően a Passaunál lévő árvíz miatt ( +2-3 ora az alapidőhöz ). Oda is értem, jol is sikerült, volt jopár ismerős, haver...

    És volt egy ember, akit ismertem ugyan régebbről, de nem voltunk barátok, mivel ő játékos én meg játékvezető voltam...de elvoltunk...aztán ahogy egyre jobban fáradtam és részegedtem csináltam olyan dolgokat, amit barátaimmal szoktam...megcsíptem a mellét poénbol, beszologattam...nem tetszett neki, bocsánatot kértem, a buli folytatodott tovább.

    2-3 fele ugy döntöttünk bnővel, hogy elindulunk...el is köszöntünk, vártuk a taxit, amikor a fent említett ember a feleségével kijött én odamentem hozzá és megöleltem, felemeltem és szorítottam...szintén nem kötekedésből, barátaimmal szoktam ezt csinálni

    Engedj el bazdmeg felkiálltással hangot adott nemtetszésének, de mielőtt bármit tehettem volna bevert 3x...érthető okokbol ez nekem sem tetszett, de poénra vettem a dolgot. Elengedtem, felesége vitte a kocsijuk felé, majd utána ordítottam, hogy bazdmeg...te ugy ütsz, mint egy nő.

    Ezek után kemény szováltás alakult ki, mondtunk egymásra mindent...nálam is elpattant a hur...előtte a felesége állt, előttem bnő...közbe megjött a taxi...bnőnek sikerült elindítania a taxi felé, amikoris ez a nyomorult ellökte a feleségét, odafutott hozzám és hátulrol bokánrugott...miután eléggé meg volt gyengülve a bokám, azonnal magam alá fordult és a saját testsulyommal ( jelenleg 88kg vagyok ) széttörtem a bokámat...szárkapocs csont és külső boka törése...

    Azonnal elhagyták a helyszínt, mi be a taxiba és irány a korház...lábamba kis lemezke meg pár csavar...és egy nagy csavar ami a bokámon át bele a szárkapocsba és sípcsontba. Feljelentést hivatalbol megtette a korház...

    Azota annyi változott, hogy gipsz lent, varratokat magamnak kellett kiszedni, mert orvosom szabin, más meg képtelen volt rá(...előjegyzett időpontra odamegyek és elhajtanak a vérbe? hát kiszedem én magamnak...:D ), rehabilitálodom, rendőrségen mennek a kihallgatások, és már ott tartunk, hogy lassan nekem kell védekeznem, mert garázdasággal akarnak megvádolni :DDD

    Vicc az egész ország bazze...:D

    Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Új hozzászólás Aktív témák