Új hozzászólás Aktív témák

  • csumpa93

    tag

    Sziasztok!

    Hát hol is kezdjem :D Lényeg, hogy i5 4670-es platformról szerettem volna már váltani, amit jó áron el is tudtam adni, de lehet kár volt. ezek az árak elég durvák. Ráadásul olvasom, hogy ahhoz képest semmi fejlesztés, de évrő évre hoznak kie erősebb és erősebb konfigokat, meg hogy kevés a 6 mag meg hasonlók. Most sikerült nagyon jó áron egy i5 8600K-s, Asus z370g-s Rx580-as gépet nagyon-nagyon jó áron összeraknom. Csak most itt olvasgatom, hogy így meg úgy kevés :D hááátt..... majd nem elment a kedvem az egésztől. Van hozzá egy kraken x54 hűtőm, terveztem egy kis minimális OC-t de semmi durvaság.

    A lényeg, hogy szerintetek egy 3-4 évig ki lehet-e vele bírni egy 1080P-s 60FPS-es gémingre vagy már most felejtsem el xD Mert igen egy i5 4670 nehezen, de idáig kibíta. Kérdés, hogy ez is bírni fogja-e eddig.

    Lelkesítsetek, hogy jól választottam :D végülis én örülök neki mert végre valami új csak kicsit elkeserít ez a folyamatos értelmetlen évenkénti gyorsulás, hogy vegyed, vegyed az újat.

Új hozzászólás Aktív témák