Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz Popes #9048 üzenetére

    Nem feltétlenül lesz rajta több smd.
    Azt irják a legtöbb helyen,hogy jobb minőségűt,erősebbet raktak rá,hogy jobban tuningolhatók legyenek.
    Sztem minden maradt úgy ahogy volt.

    Ha melegedni fog akkor biztos,hogy én leszek az első aki leveszi.
    Feltéve,hogy nem lenne elég a 4.4GHz. ;)

    Sztem nem lesz gond a hőfokkal 4.7GHz-ig.
    Aztán majd jön a kérdés,plusz 100MHz-ért érdemes-e leszedni a kupakot.

    Egyébként,ha tényleg igaz,hogy jobb smd-ket pakoltak rá akkor érdemes lesz levenni a kupakot,mert akkor az 5 - 5.2GHz 24/7 simán benne van.
    Ellentétben a 4770K procikkal,mert a kupakjavitással csak hőfokot csökkentettünk,a tuning pedig nem ment jobban.

    [ Szerkesztve ]

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

  • laychi

    veterán

    válasz Popes #9048 üzenetére

    belsőségekre gondolok
    ragasztó már az ivy-hoz képest is jóval keményebb,ivy-t a penge egy élével körbe lehetett könnyedén vágni,hasitasinál meg elég keményre sikeredett,2 pengét is meg tud enni meg lassabb is a folyamat+több elővigyázatosság szükségeltetik.
    Ragasztó nem hinném,hogy keményebb lehet ennél,bár erre az intel még akár rá is cáfolhat :)
    Egyébként talán a több fogyasztáshoz képest jobb hőfokot mutat a hasi azonos órajelen és feszen HA! és itt nagyon fontos a HA!, nem avx-es terhelést kap.
    AVX-es terhelésnél(avx2 miatt) kisebb feszen nagyobb hőt ér el a hasi,mint az ivy.
    Legalábbis nekem ez az észrevételem úgy hogy volt egy 3570k-m és most van a 4670k

    (#9055) akoska07: Ha saját magának tervez egyet az ember és le is tudja gyártani,akkor megbízható lehet,de abban egyetértek,hogy gyári akármilyenekbe kevésbbé fektetném a bizalmam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák