Keresés

Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz c.zsolti #41 üzenetére

    jóól van na nem kell annyira nekem esni..:DD
    Ettől függetlenűl, azt hogy 133fsb-n ment alapfeszen , még nehezebben tudom elhinni.. szivesen megnézném személyesen..:DD

    Igaz nekem celeronból csak 400, 466, 500, 566, 600, 700 mhz-es példányaim voltak, ezekből az 566-os volt a legjobban tuningolható mint már említettem.. (700mhz től P3-asok voltak).. ja volt tualatin cerkám is..:D

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

  • Angie™

    addikt

    válasz c.zsolti #41 üzenetére

    Kicsit utánna néztem a dolgoknak, tessék igazam volt...:DD

    ''Kissé elszomorodtam, amikor azt láttam, hogy FOP32-vel 129MHz-es FSB-ig volt csak stabil a proci (1040MHz). Mindez 1.95 Volton. Magasabb feszültségen még ennyit sem ment, bizonyára a túlmelegedés miatt.''

    és ez nem alap fesz, nem igaz???? :DDD

    ez full cikk:

    [L]http://www.szamitogep.hu/show/read.php?id=11279[/L]


    Erről ennyit...

    [Szerkesztve]

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Aktív témák