Keresés

Aktív témák

  • Lortech

    addikt

    válasz zka #1 üzenetére

    Nekem egy 2.0ghz-es northwood-128 van. 2.66-ra van állandósítva, amit alapfeszen visz. (1,525, sőt még vissza is van véve belőle asszem 1,5-re) Megy 2.8-on is alapon, sőt menne biztosan feljebb is, de valamilyen oknál fogva, ha felrakom pl 3ghz-re, a postnál azt írja, hogy 3ghz, a winxp meg már csak alapórajelűnek látja :F , nem tudom miért van ez bár nem is nagyon izgat. Akkor már utánajártam volna. Szinte csak netre, meg munkára, videótömörítésre, rippelésre használom. Egy tnt2M64 van benne...ezt kihajtja vga limitesre az biztos ;] . Csak azért vettem ilyet, mert a biztosító szervizpartnere nem foglalkozik AMD-vel. :((( Végülis nem olyan rossz. Bár az áráért kaphatsz jobbat is :), a másik CPU gyártótól.

    (Mielőtt megköveznének van egy AMD-s gépem is NF7-S+XP1700@2400 :t)

    [Szerkesztve]

    Thank you to god for making me an atheist

  • Tomazzo

    tag

    válasz zka #1 üzenetére

    Nekem is volt egy cerkám, én is egész jól eldolgoztam vele a neten, a tömörítések is frankón mentek, még egészen sok játék sem jelentett gondot, persze azért akadtak kivételek szépszámmal.! 2 Ghz volt alapon de elduruzsolt alapfeszen 2.8-on is. Sajnáltam eladni, ha tehettem volna akkor megtartottam volna, mert amire én használtam elég volt.:C

    [Szerkesztve]

Aktív témák