Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz pcnet #959 üzenetére

    ez hasznos lista, koszi, szerintem bele is teszem az elso hsz-be :)
    a turretet ha jol ertem, a portalhoz kell valahogy kapcsolni, ugye? ez hogy mukodik?
    multihacket ma talaltam, de meg nem probaltam ki, a hackelhetosegek szamanak novelese azt jelenti hogy nem 4 hack utan lesz burned out, hanem tobb?
    shieldem eleg sok van, gondolom ezt is portalra kell ratenni

    egyebkent ma megcsinaltam az elso Fieldemet is, +14 MU :C
    mondjuk mivel ez a kisvaros teljesen kek, igy eleg nehez kibontakozni, a legkozelebbi zold portal kb. egy-masfel ora gyalog :(

    mondjuk ma is talpaltam 4 orat (delben indultam, most ertem vissza), szoval lehet hogy ha legkozelebb erre jarok akkor raszanok egy hetvegi napot

    kezdokent (elso szint, bar most mar kozeledik a masodik is) mire erdemes koncentralni?
    most a portalokat hackelem/toltom, de ezert ugye igen keves AP jar, linkeket epitgetni meg eleg ritkan sikerul.
    ellenseges portalokkal mit kell csinalni, XMP-t lovoldozzek ra a hackelesen kivul?
    ha leszedik a portalrol a rezonatorokat, akkor at lehet valtoztatni a szinet, vagy ez csak az altalad emlitett virusokkal lehet? gondolom ezek eleg magas szintu cuccok...

    tenyleg, annak az eselyet lehet valahogy novelni hogy kulcs pottyanjon ki a portalbol? tehat szamit pl. hogy hack elott toltom-e, vagy inkabb legyen nalam minel tobb XM hackeleskor, vagy tok mindegy?

    mondo:
    a tutorial eleg erdekesen mukodik, nekem pl. mikor elindottam, nem csatlakozott meg pontosan a GPS, kozben vonatra ultem, es mire magara talalt mar nem volt sehol a kornyeken XM, szoval lehetoleg maradj egy helyben amig csinalod :D
    nalam az lett a megoldas hogy kilottem task managerbol az Ingresst es ujra elinditottam, igy mar korulottem volt a csomo XM
    a tutorial alatt nekem annyit mondott hogy nincs a kozelben portal, igy nyomjak a terkepre es csinal egy szimulaltat, azokat kellett hackelni/linkelni/stb, nem tudom hogy ha van 'igazi' akkor azt hasznalja-e

Új hozzászólás Aktív témák