Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunnylander

    őstag

    válasz bbazsy #16 üzenetére

    Csak szerettem volna interpretálni a laikusoknak, hogy mire fel is gyártanak ilyen kártyákat.

    Hát, most, hogy már sejtem hogy jóval drágáb lesz, mint az akciós árból gondoltam és hogy láttam, hogy valóban 99$-ba került szállítva meg magyar supportja is van, nagyon bánom, hogy nem tudtam venni egyet. :O A következő napokban fog megérkezni az E-MU AudioDock-om (100$+sh), meg úgyszintén vettem egy szoftver sampler-t (NI Kontakt 2) az elmúlt hetekben szintén annyiért, erre most nemigen jutott zsé.

    Sajnos az E-MU dockról relatíve sok elfüstölést olvastam, és mivel már egy nem gyártott cucc, ha tönkremegy nézhetek új hangrendszer után (persze még ott marad a 1212M I/O daughter kártyája szükségből, de az limitálóbb csatlakozási felület). Persze, ha az alapkártya nyiffan ki, már bajban leszek. Remélem azért bírja még nálam néhány évig.

    Jó lett volna ez a kártya tartalékba, meg egy leendő laptop mellé. De sebaj. Lehet, hogy amikorra az E-MU kinyiffanna, már a WINDY6-ot osztogassák száz dollárért. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    www.HunnyF1.com

Új hozzászólás Aktív témák