Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz Tikakukac #86789 üzenetére

    Na, részeredmény: tegnap elindítottam a PM-ben azt az akksi resetet. Feltöltötte 100%-ra, majd magától (töltő kihúzása nélkül) elkezdte meríteni. Úgy hagytam éjszakára. Párom gondos gazda szerepbe helyezkedve éjjel amikor felkelt, lecsukta a gép fedelét ( :W ), így sajnos megszakadt a folyamat, mert elkezdte megint tölteni mielőtt lemerült volna 0-ra. Persze nem hibáztatom, csak jót akart a lelkem, azt hittem véletlenül hagytam úgy. De, ami a lényeg, hogy reggel megnéztem az Everest-tel és érdekes módon az akksi elhasználódás 53%-ról lecsökkent 35%-ra és a néveleges kapacitás is jócskán megemelkedett :C Úgyhogy úgy néz ki, tényleg csak az elektronika bolondult meg. Sajnos a %-os hátralévő jelzés még mindig 2 óra körül van fullra töltve, tehát az nem javult meg. Ez csak azért rossz hír, mert így hiába fogja tudni az akksi a gyárihoz közeli értéket, nem lesz jó, mert nem fogom tudni, hogy mennyi van az akksiba, mikor kell töltőre tenni, hogy ne legyen adatvesztésem a hirtelen kikapcsolás és lemerülés miatt.

    Úgyhogy hiába jó az akksi, ha az elektronika visszajelzője hibás adatokat küld, ugyanúgy cserélnem kell benne a telepet, mintha maguk a cellás lennének elhasználódva.

    Na mindegy, azért folytatom a dolgot. Illetve előről kezdem :)

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák