Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Tikakukac #73709 üzenetére

    Nanana! Nem tudom, mire gondolsz "panelosztás" alatt, és arról sincs semmi fogalmam, milyen panel van a T430-ban, amivel találkoztál, de meggyőződésem, hogy itt is többféle panel volt használatban, akár T420, akár T430.

    Namost, ami nekem van a T420-amban panel, az egy kapaszkodj, AUO, mégpedig B140RW02 V1 típus. És teljesen meg vagyok vele elégedve, egész korrekt betekintési szögek, a szemem se folyik ki rajta, SOKKAL kellemesebb panel, mint a T410-esem Samsungja, amiről itt elég egyértelmű bizonyítványt adtam a poszt végében: [link]. ;)
    Mondjuk végülis a napi használatban egész jól vizsgázott még az az okádék Samsung panel is [link], de nem sírom vissza az AUO után. :N
    Van egy erős gyanúm, hogy Samsungos lehetett az a nálad járt T430... ;]
    Mellesleg, abban egyetértünk, már a felbontás miatt is megváltás, még a Samsung is egy standard megjelenítő után.

    Amúgy jó is, hogy előkerült a téma, mindenképpen hasznos, ha valaki monitort akar fejleszteni, hogy komoly difi lehet az egyes panelek között. :R No, meg mostmár tudom, milyen panel van a T420-amban. :) Kicsit meg is lep, régebben főleg LG és Samsung nagyfelbontású 14-es panelokról olvastam ezekben a gépekben, nem is tudtam, hogy AOU is van... De örülök, hogy az van benne. :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák