Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz szemesi69 #2401 üzenetére

    Szia, üdv itt!
    Hirtelen nem tudtam ki ez az új arc. :F :)
    Képzeld a P7 Topikgazdája is vagyok, de ott értelmesen elmagyaráztam nekik mindent és néha elküldtem az értetlenkedő usereket ott is.
    Most érdekes módon nagyon sokan használják a romom maximális megelégedéssel.
    A P9 fórumán is azért lettem topikgazda, hogy tudjak segíteni az embereknek, mert kicsit magas szintre emeltem tudásomat Huawei szinten. ( nem öndicséret, hanem igazság ) :B Kezdő voltam én is, azt sem tudtam, mi az a bootloader. Kíváncsiság és akarat kérdése az egész fejlődés.
    Gondoltam segítek itt is.
    Többször leírtam már mindent, és Bubusnak igaza van, hogy a keresőt abszolút nem is használják. Szoktam én is keresni dolgokat, de nem megkérdezem mindig, hanem megkeresem.
    Azt gondolják pl. egy rom elkészítése 5 perc(legalább 1 hét ), csak nem fogják fel, hogy ezért nem fizet nekem senki.
    Csinálhatnék magamnak is, de ilyen vagyok én és megosztom, mert jól érzés "látni" az embereket boldognak a mai rohanó világban.
    Amit most használnak romot, azt még a nagy XDA sem csinálta meg, mert nem egyszerű egy Kínai romot átfordítani EU-verzióra. Sajnos a Huawei a kisujját sem mozdítja ez irányba, mikor már Május 5-én kijött a rom.
    Lefordítottam nekik a Wakelock detector progit is, hogy vizsgálni tudják mi ébresztgeti a telót folyamatosan.

    Lehet kicsit feszült vagyok, mert az idegeim magánélet terén is kivannak, ugyan 130.000 forinttal elszámolták a fizetésemet és csak hétfőn tudok intézkedni.

    Az akku téma viszont akkor is idegesítő már!

    Megértelek, hogy nem vállalod! A P9 Plus topikban lemondtam én is. Már a P9-el kapcsolatban is írtam a Moderátorunknak , hogy fontolgatom a lemondásom. Attól a perctől kezdve a Huawei szerviznek is rengeteg munkája lesz, ahogyan Bubus írta a téglákat.

    :R

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák