Új hozzászólás Aktív témák

  • Habbal

    újonc

    Nem rég vettem egy Huawei P7-es telót, ám az a próblémám vele hogy fejhallgatóval maximum hangerőn is nagyon halkan szól.
    Első körben kipróbáltam a google play-ről letölthető különböző volume boost-okat: Volume+, Volume Booster, Easy Volume Booster stbstb., ám ezek egyike se segített a max hangerő növelésében.
    Aztán egy jó barátom tanácsát követtem, akinek a Huawei P6-sával volt ugyanez a problémája: root-oltam a telefont, felraktam a Viper4Andoir FX-et és telepítettem annak a hangkártya driver-ét. Szinték sikertelen próbálkozás volt.
    Körbe olvastam különböző fórumokon, volt ahol azt javasolták hogy töröljük a root-ból a system/etc/audio/code könytárat, és rebootoljak. Ez se segített.
    Valamelyik volume booster proginál azt írták hogy ezek az app-ok egy bugra épültek amit a 4.1 (nekem 4.4.2-es verzió van fent) után javítottak az Androidban, viszont engem marhára zavar hogy tömegközlekedésen nem hallom rendesen a zenét. Zárt fejhallgatóm van, szóval az biztosan nem a probléma forrása, fülhallgató szóba se jöhet mert kiesik a fülemből. Sokan mások is panaszkodnak erre a hangerő problémára, és amennyire én tudom valamilyen EU szabvány miatt kellett lekorlátozni...
    Azon is elgondolkoztam hogy visszaviszem a telefont, de ha valóban szabvány korlátozásról van szó akkor nem sok értelme van. Remélem valaki tud segíteni nekem, előre is köszi!

    Habbal

Új hozzászólás Aktív témák