Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantor

    tag

    Gondjaim akadtak a HP Pavilion 15-N052SH-m drivereinek telepítésénél. Mivel driver lemezt nem adtak, ezért mindent netről kell megoldanom és szomorú a helyzet a hivatalos honlapon...

    1) Az Ethernet-vezérlő felkiáltójeles az Eszközkezelőben és a telepítője a következőket dobja: FindeFile fail; The Realtek Network Controller was not found. If Deep Sleep Mode is enabled Please Plug the Cable. - bedugva, kihúzva sem települ fel, nem tudom mi lehet a probléma.

    2) SM buszvezérlő felkiáltójeles az Eszközkezelőben, nem tudom mit kellene ahhoz telepítenem

    3) USB vezérlő is felkiáltójeles az Eszközkezelőben, az USB 3.0-s portok nem is működnek, csak áramot kap róla az eszköz, amit rádugok

    Próbáltam mindent feltelepíteni a hivatalos honlapról, de van amihez nem találok, van amit nem enged (ügyelek arra, hogy ne win8-as külön telepítő legyen, mert win7-em van, de már egyébként azokat is megpróbáltam). Felraktam ezek után a HP Support Solutions Framework nevezetű programot, ami elvileg mindent automatice megkeres, felrak, apja *****. Kidob egy olyat, hogy átvizsgáltathatom a készüléket, rákattintok és semmi sem történik.

    Lehet, hogy csak win 8 vagy 8.1-gyel mennének rendesen a dolgok?

    A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés