Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz #16729600 #792 üzenetére

    Vicces. Soha nem volt gondom sem szállással, sem útlevéllel, sem fizetéssel. Sem szállodában, sem apartmanoknál, sem a tourist office-nál. Ha a Balkán túránkon zárás előtt beestünk egy horvát túrista irodába, munkaidőn bőven túl is segítettek a megfelelő szállást megtalálni, nem mentek haza míg elégedettnek nem láttak. Az útlevelet maximum addig kérték el, míg leírták előttem az adatokat.

    Azonban akkor nem értem, házhoz mentek a lóf.szért? :) Tudjátok hogy szar, tudjátok hogy utálni fogjátok, tudjátok, hogy csalódni fogtok, tudjátok, hogy az egész nem ér annyit, mégis oda mentek :) Sőt visszajártok.

    Svájcról a következő emlékeim vannak: szerintem csak feketék dolgoznak, mert ahogy említettem a repülőtől a francia határig csak fekete emberekkel találkoztam, akiket megszólítottunk, nem akartak angolul érteni, mogorvák voltak, senkin nem láttam egyetlen mosolyt sem, pedig csak útbaigazítást kértünk Genf belvárosában, és akik nem feketék voltak, de szóbaálltak velünk, azok el akarták venni a táskánkat, és kizsebelni ami nálunk van. Ráadásul a repülőről leszálltunk 19:30-kor, és 21:05-ig a reptér alatti pincében ácsorogtunk, mert nem tudtak bérelt autót adni. Foglalva volt, fizetve volt, és mégis ott várattak, és kérdésre csak annyit voltak közölni hogy sorry, just a few minutes. Akkor most ez melyik műfaji különbség?
    Ausztrián többször átutaztam. Hosszabb időt nem töltöttem el ott, de muszáj leszek elmenni egyszer megnézni, hogy hogy látnak vendégül kulturáltan.

    Az lehet a baj, hogy az osztrák stílust várjátok el olyan teljesen más kulturájú emberektől, akiknél semmi nem indokolja ezt, kivéve a ti elvárásaitok. De nem értem miért kellene az egész világnak mindenhol úgy működnie, mint Ausztriában.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák