Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz animatrix11 #528 üzenetére

    Én hétfőn megyek. A 1 -es és 2 -es apartmanban van konyha. Itt van evőeszköz is. Mi a reggelit mindig a Pulai halpiacon vesszük. Fekete kagyló, tonhal stb. Árak nevetségesen olcsók (tengeri hal, piacon) pl. 2kg fekete kagyló és mellé fél kg tonhal volt 2200Ft körül.
    Áruházak árai kb. Magyarország szint. Tej, pékáru, felvágott finom. Tojást ne vegyetek, zöldségek sem ízletesek, de szerintem ez a vörös föld miatt van. Sör jó, bor nem jó. Én Lidl -be mentem, mert ott sok német volt. Ők azért tudják hova érdemes menni.
    Ha stranda is mentek, akkor mindenképp vegyetek még itthon ilyen fürdőző topánkát, mert különben nem mész be a köves tengerbe, az tuti. :DDD

    Jana víz Horvát, de baromi drága kint is, viszont nagyon lágy, finom víz. Mi itthonról vittünk pár kartont, de ha többen mentek, akkor inkább vegyetek kint, mert sok helyet foglal a kocsiban.

    Amúgy elég sok rendőr is, mind rendesek. Biztosítást kössetek, én idén ezt kötöm. [link] Pl. ha na adj' isten lerobbanunk, akkor benne van a hazahozás, szállás stb.

    Mi viszünk hűtőládát, mert minden apartmanban van hűtő. Hazamenetelekor venni szoktunk pár tálca chevabcici -t és pljeskavica -t, jégakkut is viszünk ilyenkor hazafelé hidegen tartja a húst. Szoktunk még haza hozni Ajvárt is. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák