Új hozzászólás Aktív témák

  • gjanner

    tag

    Sziasztok!

    Na ma reggel összejött a Platina potom 85h 41min alatt (ez nekem 6 hónap volt, közben volt egy kis kitérő Dishonored-ra)... Tudom ez baromi sok és e miatt nem is értem hogyan lehet ezt a játékot lezavarni pl. 20 órában. Még a végére így is maradt néhány Side, de azok nem kellettek a platinához, így inkább arra mentem rá.
    Végig kb. próbáltam a Side-okat előbb megcsinálni, mint a Main történet szálat, de az utolsó 10-15 óra szinte már csak arra ment el, így a történet része fel is pörgött rendesen. Az elején eléggé homály volt nekem a sztori (vagy csak már régen volt a tavalyi nyár :) ), és szinte nem is használtam Fast travelt, meg szinte csak a környezetet, robotokat szoktam meg, ámultam és bámultam. A sztori végső háborújától tartottam (Hard-on mentem), de sokkal egyszerűbb volt megküzdeni a Deathbringerekkel, mint gondoltam. Mondjuk a spec. ruha is jól jött. :D
    A játék legvégére maradtak a gyűjtögetős dolgok (már ami nem lett meg a folyamat közben) és a Hunting Groundsok. Na azoktól tartottam egy kicsit, de így utólag egyáltalán nem voltak vészesek. (Legnagyobb szívás nekem a Stealth-esek közül a 4 crate lootolása 1:05 alatt volt.)

    Elmondhatom, hogy nekem ez életem játéka volt (kb. 6 év PC, aztán 18 év game-mentesség és most 1 éve PS4), gyönyörű, jól átgondolt, élvezetes. Pl. az a harc fejlődés vagy robotokhoz való hozzáállás is nagyon bejött, hogy az elején a Sawtooth is komoly gondot okozott, majd jött a 2. (vagy X.) lépcsőfok a Thunderjaw, aztán a végén már nem okozott szívfájdalmat, ha nekik kellett menni, persze a fegyverek, ruhák is szépen fejlődtek közben ezt aláírom, nem csak a bátorságom :) .

    Szóval mindenkinek erősen ajánlom (még ha nem is a full végigjátszás vagy platina a cél, mert néha csak bolyongani is baromi jó tud lenni...). Most egy kis pihenő következik Aloy-jal, de utána tuti belenézek a Frozen Wilds-ba.

Új hozzászólás Aktív témák