Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz bigdady #27367 üzenetére

    Senki nem hisztizik, és PONT ezeket nem lehet egyszerűen, mint a többi banknál: bezárni a számlát, és/vagy a kártyát.
    Ezt nehezítik meg legjobban. Az ügyfél hiába akar szabadulni a Gránittól, mert 3x nehezebb náluk ez is, digitális banknak mondva magukat, meg főleg érthetetlen ez, és nehéz.
    Nem igaz, hogy nem érted...

    [ Szerkesztve ]

  • sifarr

    senior tag

    válasz bigdady #27367 üzenetére

    ... ha valakinek nem jön be egy bank be kell zárni és keresni egy megfelelőt.
    Látod, ebben tökéletesen igazad van, teljesen egyetértek veled.

    Nem nálam merült fel a gránitos kártyafelmondás mizériája. Viszont teljesen megértem a morgolódásukat.
    Egy bank, amelyiknek 2 fiókja van a működési rendszerét alakítsa ki oyannak, hogy az ügyfelek fiók felkeresése nélkül intézhessenek mindent. És ne alakítsa úgy az ügymenetét, hogy bizonyos alapdolgokat - fiókhálózat híján - postán kelljen intézni. Te pesti vagy, könnyen mehetsz postára, de mit csináljon az a falun élő, ahol nincs posta, mert nem is volt vagy most zárták be? A levélfeladáshoz még utazzon is (idő, költség)? Ne akarjon így országos ügyfélbázist. És ne hirdesse magát digitális banknak, mert renszerszinten nem az, tehát megtéveszti az ügyfeleket.

    Csak nem értem mit kell ennyit hisztizni
    Ezt te mondod? :F :Y Ki állítja már sokadszorra, hogy "Cib majdnem többet nem megy mint igen stb stb". Lásd itt is!
    Ez nettó valótlanság (mást szó kifejezőbb lenne). A CIB rendelkezésre állási statisztikája nem rosszabb a magyar banki átlagnál. Hogy az érzete ennél némileg miért rosszabb, arról pont én, a CIB-es írtam kritikusan. Lásd itt!
    Te keltesz hisztériát a CIB ellen, de ez pl. engem nem zavar. :N Te se nevezd hiszinek a valaki jogos kritikával illeti a Gránitot, és a gyenge ellenérveidet joggal nem fogadja el. Ismétlem, nem én, mások - de igazuk van. Én a korábbi hsz-ben csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy rendszerszintű okokból nem nevezhető digitálisnak a Gránit. Nálam a hiszti fogalmilag kizárt, mert nincs náluk számlám. Nincs okom miattuk sem kiborulni, sem felháborodni, sem hisztizni. :N

Új hozzászólás Aktív témák