Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz RR-13 #12501 üzenetére

    "Semmilyen objektív mérce alapján nem mondható el, hogy a Gránit a nyújtott szolgáltatásaiban rosszabb, mint a nagy bankok."

    Szerintem meg de!

    Várom az objektív mércét.

    És csak azért "kötekszem veled", mert szinte minden egyes alkalommal, mikor a Gránittal kapcsolatban probléma jön elő, beírod, hogy pont ezért nem bízol benne.

    Most írjam be minden egyes alkalommal, mikor a CIB-bel van problémája valakinek, hogy bezzeg a Gránit most is megy?

    Jelenleg csak Gránit-os számlám van, mint írtam korábban van nálam egy szem nagy címletű kp "vész esetére" (=általában kocsmák, ahol nem lehet kártyával fizetni); alapvetően mindenhol telefonnal fizetek, vannak csoportos beszedéseim, utalásaim, neten is szoktam bankkártyával fizetni. Ha rendszeresen problémám lenne, akkor már rég váltottam volna, nem vagyok a magam ellensége.
    Ha rendszeresen problémám lesz velük, akkor húzok is majd el egyből. De még nincs. Eseti problémák vannak, ahogy életem során az összes banknál erre volt példa.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák