Új hozzászólás Aktív témák

  • RR-13

    őstag

    válasz cocka #32610 üzenetére

    Azokat, amiket leírtál magad sem gondolhatod komolyan. :(((
    Nem szavazatokat gyűjtöttem, ezért nekem jelenleg MÉG nem volt releváns a nem támogatók köre, és ezért nem is az érdekel ki szemeteli tele a Topikot a kötekedéssel, és pontosan azért nem, amivel te is megerősítetted most ezt bennem.
    Ráadásul pontosan azért nem úgy tettem fel a kérdést, mert a ti véleményetek előre "borítékolva" volt, és nem szerettem volna vitázni ezen, amíg nincs itt az ideje, de hiába nem szerettem volna, rátok lehet "számítani"...

    Teljesen egyszerűen feltettem egy nem közvélemény-kutatási kérdést, a saját magam kíváncsiságára alapozva, amit ti teljesen kiforgattatok, szembe állítva velem, és az általatok gondolt, de igazából jelenleg nem is létező céllal.
    Tehát én nem figyelmen kívül akarom hagyni a nem "támogatókat", hanem egyszerűen nem ez volt az aktuális kérdésem.
    Láttál már olyan szavazást akárhol, ahol elmondják a következőket:
    tegye fel a kezét, aki támogatja! Majd ezt követően, most, aki ellenzi.
    Na eddig nem jutottam el. Ez csak ennyi volt nálam is semmi több.
    Mielőtt szét akartok szedni itt, előtte várjátok meg a történet végét legközelebb.
    Első körben tehát - Topik "befolyásolás" nélkül - a támogatnák Tagok véleménye érdekelt, volna, ha ti....

    A nem támogatók köre akaratlanul is befolyásolja a támogatók körét, és aki a jövőre nézve "támogatni" szerette volna az így a Hsz-eitek miatt most minimum 5x meggondolja, hogy "lemerje-e" írni itt MIATTATOK, hogy támogatná-e, mert elvileg senki nem akar vitába szállni mással, itt sem!
    Ezt is szerettem volna elkerülni, hogy objektív válaszok érkezzenek első körben a "támogatnánk" tagoktól.

    Előnyét láttam abban a Topik érdekében, ha zárt lenne a Topik.
    Ti sajnos csak hátrányát látjátok, mert én vetettem fel most ezt.
    Amennyiben MODERÁTOR veti fel, akkor nem ilyen Hsz-ek lettek volna írva (persze a kérdést is jó eséllyel máshogy teszi fel, ha egyáltalán megkérdezik).
    Ami történt sok mindenre rádöbbentett most... gondolkodom is... :U

    Szép hétvégét Mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák