Új hozzászólás Aktív témák

  • b.bone

    senior tag

    Azért itt nem csak a kezdőkkel van a baj.

    Elsősorban el kéne dönteni, hogy ez egy kizárólag szakmai fórum-e vagy sem

    Vannak itt koponyák, akikkel semmi baj. Sőt! Érthető, korekt válaszokat adnak, de szvsz sok az olyan user is aki egy csettel keveri össze ezt az egészet.

    A moderátorok elnézőek, persze ez egy bizonyos szintig jó, de azért lehetne keményíteni.

    Szó mi szó, ki kéne iktatni a fáradt gőzt a f@szba. (már elnézést). Vagy legalább korlátozni valamennyire. Szerintem egyszerűen már sok. prohardver vagy sem?

    Ha már itt tartunk. Van valami ami engem nagyon zavar, ami nem csak az újoncokra vonatkozik, hanem sok emberre.
    Adott egy cikk. Valamelyik házigazda összehoz egyet. Semmi baj. Jó a cikk. Olvasható, érthető stb. Persze midnenkinek lehet mondani néha hogy szép munka.
    De ami itt megy?! Egyszerűen idegbajt kapok amikor a hozzá kapcsolódó topicban már a #100. hsz-t olvasom és mindenki csak ''grat'', '' szép munka'' meg tapsoló szmájli _hegyek_. Meg ''hipp-hipp-hurrá'', meg mittudom én még mi. Esküszöm mint valami cirkusz. A kötelező ******** csontig.
    Nem mondom hogy nem ismerem el/becsülöm a munkájukat, de én személy szerint idegbajt kapnék ha minden meló után mindenki megveregetné a vállam aki csak profitál belőle valamit.
    Az még elmegy mikor kérdeznek a cikkel kapcsolatban és ott a végén a ''grat.'', de hogy csak ezért hozzászólás hegyeket gyártani! hát nem tudom...

    tessék. most jöhet a csoportos földbe döngölés. nem érdekel. _én_ így gondolom

    [Szerkesztve]

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

Új hozzászólás Aktív témák