Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz attiati #882 üzenetére

    Hát attól még hogy megmérted az effektív feszültséget multiméterrel, attól még nem tudhatod hogy pl. mennyire zajos is az. Ehhez oszcilloszkóp kéne.
    Kondik is lehetnek attól még rosszak, hogy nem púposak. Sőt akár pont nem a kapacitásában, hanem ESR értékében. Szóval ez nem olyan egyszerű dolog...
    Úgyhogy nem véletlen, hogy a noname tápra gyanakodnak az emberek.
    Nem tudnád egy másik táppal kipróbálni ?
    Akár ha nem tudsz márkásat szerezni, ki lehet próbálni egy másik noname-el is.
    Csak ha azzal sem ment (mármint másik noname-el), még akkor sem lehetsz azért 100%-ig biztos, hogy a gépben máshol van a hiba.

    Igazából egy low vga-m már van (nvidia 7200gs). +2kért integrált vgas lapot adnak, sőt az újabb chipsetes am3lapok között anélkül már nem is nagyon találni értelmeset. Annyit meg megér, úgysem játszok.(OFF)
    Azt írtam én is, hogy szerintemis integrált VGA-t használj. Ezekeszerint félreérthetően írtam, elnézést.
    Teljesítményben szerintem egyébként jobb is, mint a 7200GS.
    Bár a saját memória hiánya miatt nem biztos, hogy mindenhol.
    Hacsak nem olyat veszel, ami saját memóriás, SidePort-os; bár ahogy írod, nem játszanál vele, úgyhogy akkor felesleges.
    De kevesebbet is fogyasztana a 7200GS-nél.
    Ja és HD filmeket is tudsz a HD4200-al dekódolva lejátszani, ami nálad ugyan teljesítményben mindegy lenne (simán elbírja a procid), de a fogyasztás szempontjából már nem; ha a HD4200 dekódolja, akkor a proci 5-10%-os terheltségen megy, eközben a GPU fogyasztásnövekedése meg minimális.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák