Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz DDL #7901 üzenetére

    Megtisztítottam most a szíjat, illetve a belső lemeztányért, ahol érintkezik a szíjjal, de nem hozott javulást. Másra jelenleg nincs időm sajnos. Lehetséges, hogy a szíj meg van nyúlva már, utóbbi időben legalábbis volt rá példa, hogy 45-ös sebességre csak második-harmadik nekifutásra akart átállni. Na meg időnként az az érzésem, mintha olyan nyögvenyelősen kezdené el pörgetni a lemezt. Nyávogást nem érzékeltem még.

    (#7900) Auratech:

    Szentségtörés vagy sem, de csináltam már ilyet másnak, akinek mindenképp kellett az a valami. Az a probléma csak, hogy mp3-ban landolt a cucc, ha az megfelel, elő tudom keríteni azt hiszem. :)
    Amúgy vannak lemezeim, ahol a lemezzaj olyan, mintha kint süvítene a szél. :DDD

    (#7899) Ebit:

    Biztosan ráfér már némi karbantartás (használtan vettem olyan helyről, ahonnan külföldről - Németo, Svájc, stb. - hoznak be cuccokat, és én nem csináltam szinte semmit vele), elsősorban talán egy szíjcsere kellene. Csak most ezekre nincs időm, mert őrültek háza van, vagy mi. Holnapra sikerült két vizsgát bezsúfolni (de, du, így kerek :) ) kényszerűségből. :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák