Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz .DLL #62705 üzenetére

    Én is épp az imént vásároltam attól az illetőtől; egy Grundig Box 5700-ast.
    Egy USA-ban tevékenykedő magyar zenész nagyon dicséri ezeket (és most enyhén fejeztem ki magam :) ); már rég szert akartam volna tenni egy 5600-asra, de hiába figyelem már több mint egy éve, sosincs. Időközben (amíg fentvolt) szemeztem egy fine arts bx2-vel, de mostmár úgy voltam vele, jó lesz nekem kipróbálásra egy 5700-as is.

    (#66637) krichd1
    Én is próbáltam a Sonata-t, de nálam ahogy jött úgy szinte azonnal ment is. Számomra nagyon nem jött be, ahogy próbálta mutogatni hogy mennyi mélyet tud; és ez rá is ült az egész teljesítményére, engem kifejezetten zavart. Komolyzenén és akusztikusaknál még nem volt akkora gond (ott nem volt ez annyira előtérben, de azért ott is érződött hogy a magasak közepek a kelleténél jobban háttérbe vannak szorulva), könnyűzenénél viszont nagyon nem volt ok (lehet azért is, mert azokat jobban ismerem, pop zenét többet hallgatok). Tere amúgy teljesen rendben volt. Mindenesetre én sztereón egy jbl control one-nal is jobban elvagyok, hát még az Acronnal, pedig ezek is szintén filléres monitorok.
    Persze volt az olcsó próbálgatásaim közt olyan, amire aztán igazán szörnyűséges visszagondolnom; pl.: yamaha ns-g20

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák