Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz Ed Parker #38791 üzenetére

    Ha tudnád, hogy mekkora költsége van a lemezeknek, akkor maximum ezer forintot írtál volna, ami az audiofilek esetében inkább kettő, de az is alapvetően a darabszám miatt.
    Vagy a másik oldalról közelítve, legyenek nálunk is akkora fizetések, mint a németeknél vagy a tengerentúlon (bár ők is töltögetnek inkább...).

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Ed Parker #38791 üzenetére

    Én csak akciósan vagy használtan vásárolok, 1500-nál többet még nem adtam ki CD-ért, azt tartanám kb. korrekt árnak a legköltségesebb kiadványok esetében, vinilnél még lejjeb van a kiadható összeghatár - ritka kivétellel. Jártomban-keltemben mindig odafigyelve összehoztam mintegy ezres lélekszámú vinil és mintegy ötszázas CD gyűjteményt. Abból már lehetett válogatni, hogy éppen mit hallgassak - amíg sajnos el nem kótyavetyéltem a gyűjtemény jelentős részét - anyagi okokból. A többi fontos zene pedig orsón, kazettán, másolt CD-n és persze ripelt formátumokban volt/van meg addig, amíg be nem tudom szerezni eredetiben.

    (#38793 Auratech). Andorrának rugalmas bérlete van, a Bartókban vagy a Zeneakadémián mindig az éppen aktuális sweet pointban ülhet, amit a nemzetközi akusztikus csapat mindig az ő kedvéért mér meg a zenekar beállásakor, vagy a koncert elején.
    (Egyébként afféle pénzhiány miatt jelenleg eléggé stagnál a Zeneakadémia rekonstrukciója, pedig őszre át kell(ene) adni.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák