Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toeri

    aktív tag

    válasz DDL #142 üzenetére

    OFF Felesleges igyekezet még jobban alátámasztani amit eddig mondtam...

    Viszont a mi az oka annak, hogy állandóan minősítgetni akarod mások tudását, ismereteit, véleményét? Ezt nem értem. Valamint azt sem, hogy honnan tudhatnád, mi az álláspontom, hiszen erről eddig nem esett szó, csupán rámutattam ellentmondásokra nálad. De én (még) nem állítottam semmit. Még azt sem állítottam, hogy tudnám, mi a Hájend. Csak kérdeztél és én válaszoltam. Bár itt megint felmerült egy ellentmondás. (Megint nálad - ez bizonyára véletlen. Vagy összeesküvés???) Nem vagy hajlandó elfogadni a HiFi-t, -ami egy szabványosított valami- objektívnek, ellenben elvárnád, hogy a sokkal szubjektív HighEnd kérdésben mások (alkalmasint én) elfogadják az általad adott definíciót. Ez eléggé... khmmm... logikátlan. -> Na ez most egy kijelentés, és az én álláspontom. De nem fogok vitatkozni róla. :DDD ON

    Üdv, toeri

  • TexT-BoY

    addikt

    válasz DDL #142 üzenetére

    DLL mester megtudod mondani hogy pontosan mire van szükségem?
    Hangkari +kábel lenne az első lépés (azért hogy tudjam az aiwaval addig is használni)
    Erőssitő + Hangfal a második lépés (ahogy irtam elsösorba nem a x.1 kell csak a minöség;))
    árban nemtudok mit modnani az első lépésre olyan 25e Ft van
    a másodikra pedig fokozatosan kb havonta egy 15-20e Ft jön össze... (kb 2honapra tippelek az erőssitő árához és nemtudom mennyi idő a hangszoro)

    szal mikéne?

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Új hozzászólás Aktív témák