Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • commanDOS

    senior tag

    válasz Xbean #1336 üzenetére

    Hát nézd...ez mindig attól függ mire kell a cucc és mennyire vagy igényes, mennyire van jó füled. játékra ha akarsz alá egy kis dübörgést meg térhatás fittyfenét, egyebeket, arra megfelel egy jobb 2.1-es, vagy 5.1-es rendszer, filmnézésre is ez a rendszer, csak talán egy fokkal komoyabb, egy logitech, soundblaster, stb. Ha nem túlzottan vagy igényes ilyen téren, akkor ez zenére is ''jó''. Ha már egy fokkal igényesebb vagy és zenéhez kell, akkor ezt a felállást úgy, ahogy van elfelejted (persze itt már belép a vékony pénztárca és vágyakozó tulajdonosa esete...) erre megoldás a használt cucc, ugyanis segítőkész fórumtársak és saját tapasztalataim alapján :D ... igenis jó használt cuccokat lehet kifogni, némi szakértelemmel, jó tanácsokkal és persze szerencsével. Énis így vettem a használt cuccomat, rágódtam rajta elég sokat, neten nézelődtem, hirdetések meg miegyebek között, kérdezősködtem, aztán próbáltam a nem túljó hallásomra és egy haveromra támaszkodni :) így meg lett a rendszerem. 45K-ból... egy Onkyo A-8420-as 50w-os Tranzisztoros erősítő. (legalább 18 éves)
    és egy pár kis méretű, de jó hangú JBL LX-22-es hangfal.
    tehát ha neked megvan a hangfal, és szánsz rá némi pénzt, akkor érdemes használt erősítőben gondolkodnod, ugyanis egy mai olcsóbb erősítő nyomába se ér egy jó állapotú használtnak. (kivétel persze van, ezért kell odafigyelni). 20Kilóért már kapsz olyat, ami kielégíti minden igényed ezen a téren.

    Üdv.

    ui.:Boccs ha hosszú lett :)

    [Szerkesztve]

    Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

Új hozzászólás Aktív témák