Új hozzászólás Aktív témák

  • Brumi

    senior tag

    Sziasztok!

    Rég jártam erre, gondoltam megosztom a tapasztalataimat a digitális formátumok hallgatásával kapcsolatban. Múlt héten végre sikerült beüzemelnem a Primare I32 + MM30 erősítőt az Elac FS 247.2 hangfalakkal. A zene egy Synology NAS-ról jön, többnyire FLAC formátumban. Mivel a NAS az eszközt szabványos DLNA eszközként ismeri fel, ha be van kapcsolva a transzkóder, akkor automatikusan átalakítja a jelet, ami nem lenne gond, de az átalakítás után el lehet felejteni a gapless lejátszást. Ez engem baromira zavart, mert rengeteg olyan zeném van, ahol egyben van az egész album. Először a Plex szervert tettem fel, és azzal is jó volt, de aztán kiszedtem a Syno médiaszerver beállításánál a transzkóder melletti pipát, és minden szuper lett. Persze ehhez kell, hogy a médialejátszó a natív jelet is tudja kezelni.
    Szóval ha valakinek hasonló gondja van, akkor csak ezeket kell beállítani a gondtalan zenehallgatás érdekében :)

    Maga a rendszer csodálatos, elképesztő hangja van, nagyon nyitott, tiszta, ha engedném a falakat is lebontaná úgy, hogy a tiszta, részletes hangzás megmaradna.

    http://www.flickr.com/photos/brumi/

Új hozzászólás Aktív témák