Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    Mai napom ismerősöm megajéndékozott egy Pioneer PL-640 lemezlejátszóval és egy rakat LP-vel.. :)
    Megkérdeztem, hogy mi a terve a földön lévő dobozokba rakott LP-kel.. Festés van náluk, épp most akarja kidobni őket, csak sajnálja,de amúgy neki csak a helyet foglalja.. Több se kellett.. :) De ha már viszem akkor tessék a lemezlejátszót is elvinni. Neki nem kell.
    Plexin van egy pár jó mély karc,de amúgy a lejátszó külsőre teljesen jó. A beállításhoz viszont nem értek, de van egy gyanúm,hogy a tű már nem jó, majd lefotózom. Szerintem nem is úgy szól mint kéne, bár most még csak házimozi erősítőn ment, mert a kis Denon-on nincs phono fokozat. Találtam róla HFM-es összehasonlító tesztet is. Alkalmas ez a készülék minőségibb LP hallgatásra vagy nagyon kommersz kategória? Érdemes vele foglalkozni, ne adj isten kicsit fejlesztgetni (RCA aljzat beépítés, másik RCA) ? Tudom, hogy a komolyabb készülékek egészen más dimenzióban következnek, de kedvet kaptam, hogy néha vinylt hallgassak.. Ha már ingyen volt. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés