Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    válasz Dexar007 #54475 üzenetére

    Így kezdted: "Nekem a hangfal arra valo,hogy hang jojjon ki belole,nem buzulasra."
    És így végezted:"Kivancsi lennek,hogy egy epitett sztereo,hogy szol."

    Szerintem ez mindent elmond. Úgy gondolom először talán tisztában kéne lenned azzal hogy mit akarsz,
    nem a homályból osztani az eszet azoknak akik tudják. Én még csak most kezdem el ezzel a témával foglalkozni, és csak azért alapszinten mert jelenleg 8236548374538 dologra kell a (sok) pénz, (többek közt drágább autóra, mert ellentétben veled nekem nem mindegy. Lehet hogy a 300k-s kocsi is elvisz A-ból B-be, de a 7 milliós adott esetben megmenti a kicsi gyermekem életét. Nem csak a fabetét miatt kerül többe egy autó, persze nem várom el hogy ezt felfogd) de ha ezeken túl vagyok nagyon valószínű hogy összerakok valami kellemes rendszert. Most is azért kértem tanácsot mert vannak emberek akik az idejük egy részét arra fordítják hogy segítsenek az olyan kezdőknek mint én, akik elmondják hogy mit érdemes mondjuk 100-120-ból használtan összerakni. És ezért köszönet jár nem baszogatás meg okoskodás.

    [ Szerkesztve ]

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Új hozzászólás Aktív témák