Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz etejedu #378 üzenetére

    Hivatalos "HD mod" nem létezik. Készült egy "Heroes of Might & Magic III HD Edition" játék, amit nyugodt szívvel nem tudok ajánlani. Eléggé bug-os, a fejlesztőcsapat évekkel korábban elhagyta, ráadásul csak az alapjátékot tartalmazza.

    Azért az "Armageddon's Blade" és "Shadow of Death" extrái nagyon hiányoznak belőle.

    Létezik viszont egy "fan made" mod: Heroes3HD

    A fejlesztője annak a csapatnak a tagja, amely a "Horn of the Abyss" kiegészítőért is felel.

    Éppen most kísérletezgetek ezekkel a kiegészítésekkel én is. Elméletben a "HD mod" minden további nélkül telepíthető a Gog.com féle "Complete" verzióra is, a gyakorlatban valami mégsem stimmel.

    Első telepítést követően el tudtam indítani, és működött is a felbontás növelése, ám a program bezárását követően, a "HD mod" paneljét is bezártam, és sehol nem volt nyoma sem, hogy telepítettem.

    Egyszerűen a saját installere, és panelje (azt nyit meg a telepítés utáni indításkor) mutatja, hogy létrehoz egy "Heroes3HD_data" mappát a játék könyvtárában, hogy a Windows asztalon parancsikont is, viszont a fájlmenedzserből már nem látszik a mappa, és az asztalon sincsen parancsikonja.

    Ha pedig bezárom a paneljét, akkor még egyszer már nem tudom elindítani, csak úgy, hogy megint elindítom a telepítőjét, amelynek végén ("Launch") futtatható ismét.

    Feltelepítettem a gyári CD-imről is a játékot, de azzal is ugyanez a helyzet.

    Nem tudom, mi lehet a probléma, viszont telepítsd Te is, és kérlek írd meg, sikerült-e rendesen beállítanod, van-e parancsikon, mappa, stb.!?

    A "Horn of the Abyss" pedig egyelőre abszolút nem működik. Letölöttem a telepítőt, rákattintok, de mindig hibát ír ki a Win10.

    Ha esetleg valamelyikőtök tud segíteni a fentiekben, azt megköszönöm!

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák