Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    Sziasztok!

    Tegnap behúztam a játékot PS+ keretében, így azonnal ki is próbáltam. Látványra tetszik, a mozgást meg kellett szokni, de elfogadható, a hangok és a hangulat viszont kiváló. Több ezer órányi BF multi után nyilván teljesen más élmény fogadott, de összességében bejön.

    Tegnap közel egy órás játék alatt 16 embert szedtem ki, 4x haltam, egyhuzamban 9 ellenséget likvidáltam. Majdnem meglett a sorozatban 10 likvidálás trophy :) Tudom, ennek a játéknak nem ez a lényege, de egy idő után ráuntam, hogy a társak össze-vissza kolbászoltak. Nem tapasztaltam semmi összjátékra való hajlamot. Pedig egy darabig haladtam is két sráccal, de aztán teljesen szétváltak. Ráadásul egyik halálom után a pálya elejére spawnoltam, egy társam meg kilőtt...

    Lenne több kérdésem is, mert csak a mélyvízbe ejtettem magam, így nagyon sok minden még átláthatatlan számomra, és nem is igazán értem:

    1. Hogyan lehet Spawn-pontot telepíteni, hogy ne keljen mindig a világvégére megszületnem? Volt csapattárs, aki egyszer-egyszer letett, de azokat hamar megsemmisítették.

    2. Ha elérek egy ellenséges pontra, hogy tudok foglalni? Tegnap az utolsó pontra érve nem történt semmi, majd megjött két társam, azonnal megkezdődött a foglalás. Viszont kilőtték őket, így megint abbamaradt. Hasonlóan történik mint a BF-ben, hogy minél többen vagyunk a foglalandó területen, annál gyorsabban megy a "csík"?

    3. Lehet a karakterünket fejleszteni? Pl. több medkit, fegyver kiegészítők, stb...

    4. Hány pálya érhető el? Egy erdei, középeurópai jellegű pályán kezdtem.

    5. Hány órás átlagban egy kör? Az első brutálisan hosszú volt. Nem az elején estem be, de így is egy óráig elhúzódott.

    6. Hány játékmód érhető el?

    7. Várható bármilyen fejlesztés, vagy ez marad ebben az állapotban? (gyakori furcsa röcögések ps5-ön)

Új hozzászólás Aktív témák