Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz Trebor0522 #456 üzenetére

    Hello :)

    Ahogy jeleztem mar tobbszor nem profi vagyok, de leirom en mit szoktam csinalni, mit ajanlok.

    Eloszor is a VFI az alap, mert nem irtad az autogent. Rozsdas cirka 30 eves vasnal, nem nagyon lehet megadni az aramerosseget, szerintem senki nem fogja tudni. Tudom hogy letisztitod, mert az alap, de az anyagvastagsag valtozik. Kerdes mit akarsz berakni a helyere? Sima lemezt vagy a gyarival egyenertekut?
    A sima lemeznel nem fog minden hajlatot kidni, mas technika kell osszefogatni.
    A gyarinal direkt ki vannak alakitva heggesztesi pontok(nem tudom milyen auto, pontheggesztve volt vagy siman), azok segitenek.
    VFI eseteben 0.5-0.8 mm tokeletesen megfelel a celra, ha van argon tartalmu vedogaz az kifejezetten idealis, de a CO2 is megteszi.

    Amit javaslok, szerezz egy-ket darab lemezt ami kb azonos vastagsagu mint a jarmuved lemeze, es probald meg azon a beallitast, en 70A kornyekere tippelek igy elsore, azzal probald meg, ha szepen olvasztaja a lemezt akkor nagy baj nincs, az elotolast meg latni fogod, ha tolja el a pisztolyt akkor tul sok, ha tul kozel kell tenned es akkor is meg meg szakad az iv akkor tul keves, latszani fog a varraton is, a tul pupos akkor sok, ha tul keves akkor szenvedsz es az is lathato :). A probat ugy javaslom, legyen a 2 lemez kozott kb 1mm res.

    Sok sikert, nekem ez valt be. :R

Új hozzászólás Aktív témák