Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz F-ECT$ #64611 üzenetére

    "Ezt is írtam: De persze mindenki arra költ, amire akar."
    Jó de ez, nem semmisíti meg azt, hogy előtte kinyilatkoztattad, hogy ő már átesett a ló túloldalára. Ez kb semmit nem jelent, persze, hogy arra költ amire akar megtiltani senki nem fogja, nincs jelentéstratalma ennek a mondatnak csak egy sablon.
    A te értékrended szerint sok az övé szerint nem, tartsuk tiszteletben egymásét. Szerintem sem sok havi 12k egy hobbira, de megértem ha valaki soknak gondolja, minenki csinálja úgy ahogy jólesik neki.
    Azt meg nem tudod mennyi örömöt okoz neki, az hogy itt rantel párszor az lehet csak a meccsei 5%-a, a többit amúgy tökre élvezi. Én is milliószor felhúzom magam rajta, csak én spec nem írok az ilyenekre hsz-t. Tudod hogy van ez, fórumokon csak a negatív vélemény van hangoztatva a pozitív sokkal kevésbé.

    (#64612) Kanczy: Egyetértek én már ezt teszem egy ideje. Úgy általában szúrja a szemem, hogy ilyen embereket megtűrnek PH-n, nagyon nem ilyen közösség ez. Persze tudom, hogy elég nagy dolgot nem csinált, hogy akármit lehessen kezdeni vele, de attól még tudjuk milyen...

    (#64615) Mister_X: Szerintem az ilyen gerinctelen csalókkal szembeni nemtetszését kivetítheti nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák