Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz h3lios #63260 üzenetére

    Tudom, hogy továbbra sem népszerű a véleményem, de ez még mindig "csak" egy casual kártyajáték, akkor is, ha vannak benne profik, akik ebből élnek és lehet komolyabban is űzni a napi egy órás lötyögésnél.

    Szerintem okésak a díjazások,számomra pont az lenne a furcsa, ha utolérné a fizetség a 100% skill esportok pénzdíját. A HS is sok időt visz el, kell hozzá érzék stb stb. DE: tanulható, mármint idővel egyre jobb lehetsz, akár 60 évesen is, ha ráfordítod az időt (kár, hogy nincs idős, neves játékos, fun lenne) :)

    A többi esportban meg az idő múlásával egyre jobban kopnak a szükséges reflexek, ráadásul, casual játékosként egyébként sem rúgsz labdába semmilyen szinten a tehetségek ellen, hiába tanulod meg amit meg lehet, meg gyakorolgatsz, ha nincs meg hozzá a "skilled" :)

    Az oké, hogy sokan játsszák, és sok pénzt termel, ennek fényében persze lehetne több pénzt is a versenyekre fordítani:) A különleges szabályok jók lennének, meg a "frissen bontott" profi versenyek is vinnének egy kis színt a dologba, ezekből lehetne több nagyobb rendezvény szerintem is:)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

  • salaam

    senior tag

    válasz h3lios #63260 üzenetére

    Ahol tök ismeretlen játékosok is indulhatnak / simán nyerhetnek is. Rájuk pedig a kutya sem kíváncsi.

    Úgy érted, hogy te nem vagy rájuk kíváncsi.
    A prelim. rendszer úgy ahogy van borzasztó, de igenis jól működik abból a szempontból, hogy dolgozzanak csak meg a profik is azért, hogy mehessenek a vbre. Azért, mert Massan, Ekop,Forsen és társai ott voltak 3 évvel ezelőtt, ne jelentse azt, hogy örök életükre bérelt helyük van a HS elitjében. Én például rájuk nem vagyok kíváncsi. Magasról teszek arra, hogy mi van Amazzal, akinek nem volt értékelhető verseny eredménye / ladder helyezése másfél éve, amikor 15 tehetséges játékos ugrik azonnal a helyére.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák