Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    válasz oba #42034 üzenetére

    Én bétában kezdtem, de gvg óta ilyen módban tolom. Sőt volt kb egy 2 hónapos szünetem is amikor be se léptem. Daily-k, heti 1 brawl win, max egy-két win ezeken kívül, meg aréna, ha olyan kedvem van.
    Dota mellé másodlagos gamenek teljesen jó, de az hogy grindoljak mint régen, áhh kizárt. Nem is tudom mit kéne csinálni a blizznek, hogy ez előforduljon megint.
    Viszont ha nem veszi komolyan az ember, imho teljesen oké a game. (Mondjuk mivel régi motoros vagyok megvan ami kell, meg ha valamit nagyon ki akarok próbálni arénából kitudom szedni hál istennek, új emberként biztos nehéz. Régen is az volt, de most meg főleg.)

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

  • F-ECT$

    titán

    válasz oba #42034 üzenetére

    Beta óta tolom, az elején vettem pár 10 packot, azóta nem költöttem, mindenre elég a gold. Így egyáltalán nem bánom, hogy költöttem rá, már bőven játszottam vele annyit, ammenyit 5 másik játékkal játszottam volna, és sosem volt gond kipróbálni 1-1 új decket.

    Nekem is voltak ilyen unalmas szakaszaim, ekkor csak a questeket toltam le, ha még látsz esélyt arra, hogy ez el fog múlni, akkor érdemes lehet így tolni, mert legalább a gold is gyűlik, és te sem esel ki teljesen a játékból.

    A quest reward, és az, hogy nincs leárazás tényleg nem túl baráti, de ezt már sokszor kibeszéltük.

    Jelenleg én 90%-ban telóról játszok már csak, ott nem nagyon van ellenfele (egyébként a Boom Beach-et tolom még), azaz arra teljesen jó a játék, hogy ha van 15-20 percem, akkor letoljak 1-2 meccset.

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák