Keresés

Aktív témák

  • xyuki

    csendes tag

    Sziasztok! Vettem egy nagyon jó laptopot (HP probook 4340s) hdmi kimenettel. A problémám az, hogy vettem hdmi kábelt, de az istenért sem akar átjönni a kép. (a kábel nem aranyozott, semmi extra, ilyen 800-900 forint körüli volt.) Próbáltam mindent, win 7, win 8, ubuntu alól, semmi.

    Végső elkeserédesemben, elmentem egy barátomhoz, gyanítva hogy a laptopomnak van baja, rákötöttük a tvjére az ő saját hdmi kábelével, és csodák csodája, működött!

    Tehát: Vagy a kábelem vacak (amiből van ugye 2 hasonló), vagy a tv. Bár tévére nem gyanakodnék, lévén 3 hdmi port van rajt, és sosem volt magával a tévével problémám.

    Milyen hdmi kábelt ajánlanátok, milyent vegyek, mire ügyeljek? Akár linkelhettek is, amit ajánlotok.

    Köszönöm előre is! ;)

  • xyuki

    csendes tag

    Update:

    Vettem uj kábelt, a probléma ugyanaz. A barátomnál összekötöttem laptopot tvjével, és ott müködött kábel is, képet is adott, hangot is.

    Vagyis az LG tévémmel van gond. HD ready, 33le3300 márka. Valakinek van ötlete, ilyenkor mit lehetne csinálni? Próbáltam már mindent...valamit érzékel, hogy csatlakozás, majd nincs jel kiirás fogad...már idegesítő.. :O :(((

Aktív témák