Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szilard7

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni...Egy darab 1Tb-os WD üzemel a gépemben, 2 partícióra bontva. A nagyobbikon tároltam az adataimat, és tegnap se szó se beszéd, eltűnt róla minden. Üresnek mutatja a windows, hibaellenőrzést futtattam, de elvileg jó. Talán a partíció sérült meg valamely módon? Nem értek hozzá, kérlek segítsetek nekem programot ajánlani, ami az esetleges (remélem) kisebb hibát orvosolhatná. GetDataBack-et ajánlották, de azzal tudomásom szerint csak adatot lehet menteni. Reményeim szerint idáig nem kell eljutnom, így nem használtam. Nagyon fontos adatok vannak rajta a munkámból kifolyólag, és tudom mennyiért dolgoznak az adatmentő cégek, ezért nagyon remélem, hogy csak kisebb hiba lehet. Ha megoldódik, biztosan beruházok egy külső winchesterre. Köszönöm a válaszokat előre is! :)

  • Szilard7

    csendes tag

    Sziasztok! Adott egy WD green 1TB 3,5-ös, kb 6-7 éves pc vinyó, eddig hdd sentinel 900nap körül írta a folyamatos futást, most lement 1 napra, illetve hol látom, hol nem a windowsban, egyszer csak eltűnik, próbáltam már másik sata portra kötni, de megint befuccsolt. Kezd bedögleni szegény? Érdekesség, hogy mikor először csinálta, egy másik ugyanebben a gépben lévő két részre osztott vinyóm egyik fele is eltűnt, vagy meghülyült, bár most ez rendben van. Köszi, ha van tippetek, de valószínűleg csere lesz. Hibás szektor nincs rajta, 100/100-as.

Új hozzászólás Aktív témák