Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz liksoft #18760 üzenetére

    Szia
    Tévesen írtam. Nem usb-s vinyó, hanem USB rack Captiva és bele egy samu 154 UI.
    Hétfőn vettem a rackot, beletettem a Samu 154 Ui vinyót(tele volt már filmmel) .Egy Asus O!play lejátszóhoz kapcsoltam. Aznap este film közben kilépett és nem találta meg az Oplay. Újra indítottam mind2-t, akkor jó lett.
    Majd szombat este ugyanúgy film közben kilépett az Oplay és utána Device not suppertedet írt ki.
    Indítgattam, de semmi eredmény, majd USB porton a géphez kapcsoltam és meg akarta formázni, meg sérült USB-s eszköz-t írt ki. Számítógép újraindítása után már egyáltalán nem látta az USB eszközt. Kivettem a vinyót, beraktam direktbe a gépbe és ott tökéletes állapotot ír ki, rendesen működik is.
    Visszaraktam a rackbe, hátha csaj valami érintkezési hiba volt, de ugyanúgy sérült eszközt írt ki.
    Majd megint vissza a gépbe a vinyó simán és azóta is rendesen működik.
    A rack a rossz, de azt nem értem, hogy mitől függ az, hogy mekkora vincsi mehet bele. Vagy attól mehetett tönkre, hogy túl nagyot tettem bele? Vagy csak simán rosszat vettem. Van benne vagy 2 kondi, és az romlott el?
    A vinyó 25 foknál még nyáron se volt melegebb.

    [ Szerkesztve ]

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák