Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribarszki

    őstag

    válasz pjen #15191 üzenetére

    Vizes nem, köszönöm, csak tartályos volt de éppen eleget olvastam visszajelzéseket a vizesről, hogy ne legyen. A porszívó sokszor gyorsan kell, és csak konnektorba kelljen dugni, ne vízzel töltögetni, kiönteni, mosogatni, stb... Ráadásul kézbe veszem, felkapom, bútor tetejét porszívózom, stb...

    Akinek van rá ideje, affintiása biztos örül neki, de engem az is megőrjített, hogy a tartályos samunál mosogatni kellett a szivacsot minden porszívózás után, a hajszálakat kézzel lekapargatni, ujjam köré csavarni, majd minden radiátoron szárítani és akkor fél nap után megint lehetett porszívózni. Ja és mindezek ellenére tiszta por lett belül a porszívó és a hepa szűrő kb 4 hónap után fekete. (Pedig minden mosást megkapott azonnal)

    Illetve a nagy porszívómárkák (Mielel/Sebo/Nilfisk) miért nem gyártanak porzsák nélküli, illetve vizes gépet? Nekem ez elég meggyőző érv. (A Dysont most ne hozzuk ide, kicsit más tészta, az ár is, ugyanakkor a vásárlói visszajelzések ennél sem túl meggyőzőek..)

    Igaz vizesem nem volt, készséggel elhiszem ha neked megfelelő, nekem biztos nem lenne praktikus/pragmatikus, de nem vagyunk egyformák. Viszont a zsáknélküliről biztos állítom, hogy minden törődés ellenére a porszívózás zsákutcája.

Új hozzászólás Aktív témák