Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Voice24 #50069 üzenetére

    közben futottam 1 kört haza, mert vitték a gépet :D beraktam egyelőre egy sarokba...

    amúgy tényleg lekopogom: edigitalnál nem volt gondom soha a kiszállítással... most írtak 1 hete az ünnepek miatt előreláthatólag 5-12munkanap kiszállítási időt, erre pénteki rendelés-szombati fizetés (ami most munkanap volt) és onnantól 3 munkanapon belül megérkezett... ha pénteken kártyáról kifizetem direktben, szerintem 1 napot simán nyerünk még :D ...ami lassabb volt: 1hónapja rendeltem már ilyen sütemény- és habkinyomót, mert masszívnak tűnt (bolti ócska szétesős műanyagoknál 1000szer jobb) és kitaláltuk, hogy ajándékba rendelünk +1-et... december 2-án adtam le a rendelést úgy, hogy nem volt raktáron, tudtam hogy nem lesz meg 1 héten belül, dec13-án kerül átvehető státuszba... de ennél nem volt lényeg, csak hogy karácsonyig meglegyen (mosógép, mosogatógép, gáztűzhely és most már a szárítógép is pár napon belül rendre megérkezett... garanciális ügyintézéssel viszont nincs tapasztalatom szerencsére eddig)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák