Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz Toobee #49554 üzenetére

    Na, ma azért tettünk egy gyors próbát a Graef Master M90-nel, mert még van rá egy kis garancia, ki akartam próbálni még karácsony előtt, akkor kapom meg magamtól hivatalosa. 0,4-0,5 mm vastag sonka, ezt hiába keresed máshol, nem adja vissza semmi ezt az ízélményt. Sajnálom, hogy nem fotóztam. Nyilván boltban is meg tudod venni, de itt azt szeletelsz, amit szeretnél. Annak ellenére, hogy házi vonalon ez már egy elég drága készüléknek számít, én ezt a 125ezer Ft-os árat sokallom érte, 65e Ft-nál többet szerintem nem ér (ennyiért jutottam hozzá), számomra zavaró, hogy a tálca mechanikája fém, illetve az "árutámasztó" sem az örökkévalóságnak készült (ez is műanyag). Használom ameddig bírja, de azt hiszem legközelebb ipari irányba mozdulok el. Most is találtam pár jó vételt (van fent Berkel is hasonló áron a jófogáson), de helyhiány miatt maradtam az otthoni verzióknál.

    A Berkel RedLine 250-re repülnék rá, de már ez is óriási, talán a HomeLine 200 is jó.

    Talán van egy kis elégedetlen felhangja a dolognak, de az árral együtt nézve nagyon jó vételnek tartom, ráadásul kifejezetten csinos gép az üveg talppal, ez is a konyha dísze lehet.

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák