Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    válasz csapos2 #1 üzenetére

    Üdv.

    Nem semmi mennyi pénzt beleölt ez a Gary gyerek a szobájába. Az nem fér csak a fejembe, hogy hogy lehet valakinek ennyi ideje? Értem ez alatt azt, hogy én már csak azért sem lennék hajlandó ennyi pénzt elkölteni egy szobába, mert egyszerűen nem lenne időm ott ülni ennyit elötte, hogy ez megérje.

    Nekünk otthon van egy 110cmes projektoros Samsung TVnk, mellette 2 hangszóró, illetve fejem mellett balra-jobbra 2 másik hangszóró [link]. Tökéletesen lehet vele élvezni a filmeket. Van egy Sigmatek DivX player mellé, az lejátszik mindent, számomra ez már tökéletes élményt ad. Igaz, hogy ez messze nem 5.1, sőt leginkább csak sztereó, de ha nagyon felnyomom a hangerőt, olyan hangosan tud szólni a rendszer, hogy rámjön a rosszullét, ott meg mit érdekel engem az 5.1 : ))

    Amit érdemes mindenképpen viszont : otthon összerakni a hangszórókat, nem boltban venni őket, bár lehet, hogy ez triviális dolognak számít lassan mindenkinek. : ))

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

  • Agostino

    addikt

    válasz csapos2 #20 üzenetére

    Üdv.

    Mielött nagyon gazdagnak nézel, részletre vettük, szerintem nagyon jó bolt volt. 10 hónapig 19k asszem, mindezt kamatmentesen. : )

    Hobbira szánt időmet én is szeretem úgy elütni, hogy akkor maximálisan jól érezzem magam, az csak a gondom - és most magamból indulok ki természetesen - hogy mondjuk normál esetben melózol egy héten 5 napot. Én amikor hazamászok hulla fáradt vagyok, csak egy kis csend kell, max egy sorozat elött elbóbiskolni, de messze nem az, hogy a bass szétverje az agyam. Ott a hétvége, az mondjuk 2 nap ott lehet mozizni, de egy idő után úgy érzem, hogy elpazarlom az időmet. De ez már nagyon off, be is szürkítem.

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák