Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz #01758976 #308 üzenetére

    Nem azt akartam sugallni, hogy amit régebben a monokristályos réz + ezüst hibrid tápkábelemmel előreléptem, most ugyanannyit visszaestem azzal, hogy mostmár meg megint csak a monokristályos réz összekötőimet érdemesebb használnom.
    Ezek az ezüstözött isotek tápkábelek, többet hoztak; úgyhogy ezekre érdemesebb költeni, mint egy elég drága készülék összekötőre. Legalábbis, eddig, a saját bőrömön tapasztaltakból, így vélem.
    Persze a tapasztalatok idővel bővülnek és emiatt, ahogy a példa is mutatja, változhat a megítélés is.
    De szerinted, most akkor inkább nem is kellene ezekről a megtapasztalt dolgokról beszélni?

    Azért amit javasolsz, gondolom a saját magad által végigjárt kábeles, csatlakozós tapasztalatok után; és az alapján, hogy már te is ilyen áram és jelkondícionáló(ka)t használsz; számomra még mindig drágábbnak tűnik, mint az, amit eddig kábelekre költöttem, feltételezve hogy talán 1db. nem is lenne belőle mindenkinek elég, illetve, hogy tán egy ilyen mellett sem elégséges "gagyi" kábelekkel felvértezni a rendszert.
    Én amúgy szívesen olvasnám az utadat (akár csak nagy vonalakban is), addig, amíg eljutottál az említett dologig. :K

    [ Szerkesztve ]

  • fehér_ember

    addikt

    válasz #01758976 #308 üzenetére

    Meg még annyi, hogyha főleg használtan veszel kábeleket és idővel valamiért esetleg már nem lesz szükséged rájuk, azokat azért valószínűleg el tudod adni, és mindenképp "kisebb" bukóval mintha újakat vettél volna.
    Szóval ez az egész általad kábeles szopatásnak tartott dolog, azért nem annyira vészes.
    Különben is, más meg hobbinak fogja fel. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák