Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hétalvó

    addikt

    válasz Toobee #70687 üzenetére

    Asszem mondtam is, hogy kabel es erosito is segithet es meg magara is kell talalni allas utan.
    Kezdodik a jatek toobee-nal :)
    Lehet norma kell neki. A kis hisztisnek :P

    https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

  • Dorian

    félisten

    válasz Toobee #70687 üzenetére

    Nehogy rövidre zárd, még tönkre megy! :D
    A témához csak annyi, hogy vita nélkül vannak olyan zenei stílusok, amikhez kell sub, még álló doboz sem feltétlen elég. Hogy ezeket a stílusokat szereti-e valaki, vagy hogy ilyen stílusok hallgatásához általában milyen minőségű cuccot vesznek az emberek, az a fenti állításon semmit nem változtat.

    Egyéb:
    Tegnap kicsit átrendeztem a nappalit, így kicsit aszimmetrikus lett, de több hely is van, ill. a sub a két front közé kerülhetett. (és eldugtam az ocsmány dobozú sztereó erősítőm :)) ) Az említett magashiány-dolog sztereón csak először volt furcsa, aztán vagy megszoktam, vagy kellett a régen használt és az átrendezéskor áthajtogatott kábeleknek némi idő.
    A T12-t 2 napja nem kíméltem, kicsit több mozgásra bírtam a membránt, valószínűleg ez kellett neki, mert nem kicsit lett erősebb hangja: akkori mérésnél +3dB a subra, tegnap este -6.
    Ha már mérés: Kipróbáltam egy javaslatot, csak 1 pontban mértem. Valóban, ha ott ülök, akkor a megszokotthoz képest pontosabb a térinformáció. Még komolyabb filmmel nem is próbáltam ki, de a 24 DTS hangjánál, sőt, tévéműsor sztereó DD keverésénél is ezt tapasztaltam. Ma végre az átrendezés, bejáratás, újramérés után belenézek néhány filmbe, elég kíváncsi vagyok.

    marlboromen:
    Igen, azoknál egyel magasabb. Ez a sztereó pár ára? 300-ért van akciósan 5.0 Lektor amúgy.

    [ Szerkesztve ]

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Új hozzászólás Aktív témák