Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz Pepszi #60389 üzenetére

    Szerintem számodra nem biztos, hogy a tuning megoldást jelentene, a C6 inkább "jobban finomkodós" lett tőle, ami pont a metálnak nem áll jól. A mélyek megfogottabbak, a zavaró mélyközép kiemelés jócskán csökkent (ez metálnak talán jól áll) és nem mászik rá a közepekre (én ezért vittem el megcsináltatni) de mélyebbre megy valójában. Ezen kívül részletezőbb lett a teljes spektrumban.
    Amikor megkaptam, emlékszem az akkori véleményemre: "mindenben jobb lett, kivéve a kemény metálban" Aztán amikor erősítőt cseréltem, újra élvezet metált is hallgatni, szóval ne biztos, hogy csak egyváltozós függvény, de akkor is vissza az első mondatra.

    Ed Parker:
    Úgy vagyok vele, hogy ha Zolinak ez a véleménye, akkor nem foglalkozom a kérdéssel. Végülis ő több hangfalat hallott már normális körülmények közt, esetleg szétszedve, rámérve, mint mi együttvéve. Meg különben is unom már a kütyüzést. Ha valami nem egyértelműen jobb, miközben alig drágább, akkor nem cserélek. Ennek persze esélye kicsi, ezért is marad valószínűleg minden. (Lásd a sub-ügy :D )

    [ Szerkesztve ]

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

Új hozzászólás Aktív témák