Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xtremetuning

    addikt

    válasz Rederik #52901 üzenetére

    Azt gondolom, tudom-értem, hogy mit szeretnél. De szvsz nem létezik kompromisszum.
    Ha jó minőségű állványról beszélünk, akkor az egy rezgéscsillapított, elcsatolt céltárgy egy céllal :

    a hifi, házimozi komponensekből kihozható maximális végeredmény elősegítése. Mindezt speciális rezgés csillapító anyagokkal, egyedi megoldásokkal elérve. Ettől még nézhet ki jól, lehet különféle anyagokból.

    A szekrény pedig pakolásra való. :) A kettőt ötvözni nem lehet. Szigorúan szerintem.

    Olyan céget pedig, ahol találsz többfajtát, sajnos nem fogunk tudni mondani. Az emberek sajnos a legutolsó utáni dolognak tartják az 'állvány' kérdést. Ergo nem nagyon lehet megélni belőle kereskedőként.

    Pár termék, amikre rá tudsz keresni a teljesség igénye nélkül : Finite Elemente, Grand Prix Audio, Mana, Relovo. Ők az én teljes bizalmamat élvezik, mellényúlni nem lehet velük, ellenben olcsóságról nem beszélhetünk.
    Amennyiben a DIY vonal is tetszik, és ragaszkodsz a két dolog ötvözéséhez,akkor az AVX fórumon is tudsz találni sok használható terméket.

    [ Szerkesztve ]

    ...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

  • mivamma

    senior tag

    válasz Rederik #52901 üzenetére

    Szia!

    Nem biztos, hogy itt megtalálod a keresett darabot, de én voltam náluk és mindenben nagyon segítőkészek voltak. Gondolom, ha náluk nincs biztos tudnak mondani egy-két helyet ahol kereshetsz.

    Egyetértek!

    Házimozi--->állvány
    Ruhák--->szekrény :)

    Üdv

    " Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

Új hozzászólás Aktív témák