Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca0

    addikt

    válasz BBéci #21758 üzenetére

    Nekem semmi bajom azzal, ha a tapasztalatodat írod le, de azzal már igen, hogy mások tapasztalatát tévedésnek nyilvánítod anélkül, hogy magad meggyőződnél róla.
    Nem vagyok teljesen amatőr én sem, bár a mai hangtechnikával kapcsolatbam hiányosak az ismereteim. 20 évvel ezelőtt stúdiós voltam, úgyhogy meg tudom állapítani, hogy hány hangcsatorna szól, hidd el.
    Én továbbra is azt tartanám tisztességesnek és korrektnek, hogy amíg nem győződsz meg magad arról, mi az igazság, addig vedd figyelembe mások tapasztalatát is. Nem kötelezhet senki arra, hogy találkozz Turbo73 kollégával, legfeljebb a becsület.
    Én továbbra is tartom magamat az ajánlatomhoz, hogy ha kapok egy megfelelő hangfáljt, akkor egy korrekt tesztet mutatok be nektek.
    Nekem nincs csak 2 sávos hangszerkesztőm, egyébként én is elő tudnám állítani a tesztfájlt.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Új hozzászólás Aktív témák